KONST / Litografier / Färglitografi 17142515
nr 1714 2515
Färglitografi
Axel Olson (1899-1986), Sverige, bildmått. 28x40, yttermått inklusive ram. 46x56. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:45:45
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
600 kr
350 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr